Geleceğin otomotiv liderleri Çağan Akademi’yle buluştu

img

Ekim 2017

Geleceğin otomotiv liderleri Çağan Akademi’yle buluştu

Genç OYDER’liler Çağan Akademi Ile Oyder Liderlik Okulu Projesi’ni Hayata Geçirdi. Sektörün Genç Liderleri Çağan Akademi’nin Divan İstanbul Asia’da Verdiği Sahne Akademisi Eğitimi Ile Geleceğin Liderliğine Bir Adım Daha Attı.

Sektörün yeni temsilcilerini yönetici olarak sektöre hazırlayacak bir program hazırlayan Çağan Akademi, “Duygu ve Düşünce Koordinasyon Tekniği” adlı Sahne Akademisi Eğitimi ile Genç OYDER’lilerle buluştu. Genç OYDER adına yapılan açıklamada, “İşletmelerimizin hacimsel büyüklüklerini bir kenara bırakacak olursak, temelinde insan gücü ile iş yapıyoruz. Bazı meslektaşlarımız 40 kişiye bazı meslektaşlarımız 400 kişiye liderlik yapıyor. En küçük işletmeden en büyüğüne bakıldığı zaman artık beşeri ilişkileri en iyi yöneten liderlerin başarılı oldukları görülüyor. Bu sebeple insan kaynağı öneminin arttığı dünyamızda ve sektörümüzde kurumsallaşmak temeline dayağı doğru yönetim şeklini yakalayabilmek için günümüz modellerini kullanarak çeşitli içeriklerle Çağan Akademi iş ortaklığında çalışmalarımız devam ediyor” denildi.

İnteraktif eğitimle geleceğe

“Duygu ve Düşünce Koordinasyon Tekniği” ile farklı rollere sahip yöneticilerin, iş ve sosyal yaşamlarında girdikleri her türlü ortama uyum sağlamaları için drama yöntemlerini kullanarak iletişim ve sunum becerilerini geliştirmeyi, yaratıcılıklarını desteklemeyi, problem çözme becerilerini arttırmayı ve ekip çalışması ile motivasyonu sağlayarak farkındalık ve esneklik yaratmayı amaçlayan eğitim başarıyla tamamlandı. Ağırlıklı olarak interaktif yürütülen çalışma geleceğin liderlerini memnun etti.